Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Dopravce СП - Транс ТОВ

Hodnocení dopravce СП - Транс ТОВ
3.57
Hodnocení celkem: 7
 5
2
 4
3
 3
0
 2
1
 1
1

Všechny linky dopravce

Kharkov - Kiev (3) - Bydgoszcz Kiev - Poznan (Vinnytsia-Czestochowa)
Poznan - Kiev (Czestochowa-Vinnytsia) Kiev - Warszawa (09:00)
Kharkov - Kiev - Poznan (Bydgoszcz) (7) Bydgoszcz - Kharkov (to Kharkov) (4)
Kharkov - Bydgoszcz (from Kharkov) (2) Bydgoszcz - Kiev - Kharkov (5) (09:30)
Bydgoszcz - Kharkov (to Kiev) (2)

 • 0
  Тернополь - Катовице

  Автобус спізнився в місце призначення на 6 годин + до того я чекала на нього хвилин 50 ,також ламався два чи три рази і взагалі був не справний для перевезення пасажирів. Або ж не кваліфіковані водії,які не могли переключити коробку передач пояснювали це ,як поломку і в наслідок цього в салоні були дивні звуки під час яких ні спати, ні сидіти було не можливо. Водії не привітні,тому атмосфера в автобусі панувала не з хороших. Підтримую дівчинку нижче, жодного робочого телефона в автобус, всі поза зоною,або взагалі не зрозумілий набір цифер на який не можливо додзвонитись. Поїздкою не задоволена. Але дякую, що довезли- за це 2 зірочки.

 • 0

  15 августа,Краков-Ницца.Все хорошо.

 • 0

  Останній рік часто їздила цим перевізником, дуже подобалося. Але нажаль останній раз був жахливий, їхала 1.07, посадили між водіями, в салоні автобуса стояв запах алкоголю, водії були не коректні, не пристойно говорили і були не ввічливі, на прохання не чіпати мої речі без дозволу вони почали звинувачувати мене, змушували сказати їм спасибі за те що вони мене взяли (вибачте звичайно, але я прийшла не до вас додому, я купила білет за гроші), кричати перед всіма пасажирали, довели мене до сліз. Після виїзду з автовокзала у місті Катовіце, по документах бракувало пасажира, маючи номер пасажира вони не зателефонували тій Пані, через 20 хвилин, залишиний пасажир, залетефонував, на що водії накричали , і сказали що вона сама винна у цій ситуації. Нехай кожний поставить себе на місце тієї жінки, вона заплатила за білет, приїхала на вокзал вчасно, а автобус запізнився на 40 хв., її залишили і зробили ще й винною, взагалі жах. Повертаюся до своєї історії, поплакавши пів години, вони мене пересадили на місце пасажира який не мав білета, а його посадили на сходину. Підчас поїздки ще було кілька суперечок з іншими пасажирами, причини були різні. Автобус ламався два рази, швидкісь була 40км/год по території України у результаті в Хмельницькому запізнення було 4 години, навіть не уявляю яке запізнення було далі. А водіям має бути соромно, вимикати телефон шоб пасажири не дзвонили, це не варіан, треба робити свою роботу на совість, дорослі чоловіки якшо вам не подобається своя робота, то змініть її, хай пасажири не страждають, вони винні тільки в тому що купили білет на ваш автобус. Хай береже, Вас, Бог, від таких водіїв!!!

 • 1

  Поездка отличная, большое всем спасибо

 • 2

  все було добре

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací