Podle času
Podle ceny

Autobusy Berlin - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Berlin – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Berlin do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
11:00 – 15:30 BerlinKiev

28 hod. 30 min.

Út, So, Ne

11:00 – 15:00 BerlinKiev

28 hod. 0 min.

Út, So, Ne

14:00 – 13:30 BerlinKiev

23 hod. 30 min.

Út, So

14:00 – 13:00 BerlinKiev

23 hod. 0 min.

Út, So

15:30 – 16:00 BerlinKiev

24 hod. 30 min.

Út

15:30 – 16:30 BerlinKiev

25 hod. 0 min.

Út

16:15 – 17:00 BerlinKiev

24 hod. 45 min.

Út, So

16:15 – 17:00 BerlinKiev

24 hod. 45 min.

Út, So

16:15 – 16:20 BerlinKiev

24 hod. 5 min.

Út, So

17:00 – 15:30 BerlinKiev

22 hod. 30 min.

Út, So

17:00 – 15:00 BerlinKiev

22 hod. 0 min.

Út, So

17:00 – 15:30 BerlinKiev

22 hod. 30 min.

St, Ne

18:35 – 18:00 BerlinKiev

23 hod. 25 min.

Čt, Ne

18:35 – 17:00 BerlinKiev

22 hod. 25 min.

Čt, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Berlin do centra Kiev v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Berlin a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací