• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Budapest - Bratislava

Koupit jízdenky na autobus Budapest – Bratislava: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Slovensko, cena jízdného do Bratislava. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Budapest do Bratislava a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Bratislava levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:00 – 04:45 BudapestBratislava

2 hod. 45 min.

Čt, Ne

03:00 – 05:30 BudapestBratislava

2 hod. 30 min.

Po, St, Čt, So, Ne

03:00 – 16:40 BudapestBratislava

13 hod. 40 min.

So

03:00 – 16:40 BudapestBratislava

13 hod. 40 min.

St, So

03:00 – 05:30 BudapestBratislava

2 hod. 30 min.

Út, Pá

04:00 – 07:30 BudapestBratislava

3 hod. 30 min.

So

04:00 – 06:00 BudapestBratislava

2 hod. 0 min.

Po, St, So

04:00 – 07:30 BudapestBratislava

3 hod. 30 min.

06:30 – 10:00 BudapestBratislava

3 hod. 30 min.

Čt

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Budapest do centra Bratislava v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Budapest a příjezdu v Bratislava. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Slovensko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací