• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Autobusy Kolomyya - Praha

Koupit jízdenky na autobus Kolomyya – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kolomyya do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:00 – 04:20 KolomyyaPraha

20 hod. 20 min.

Po, St, Čt, So, Ne

09:00 – 08:30 KolomyyaPraha

23 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá

11:00 – 08:00 KolomyyaPraha

21 hod. 0 min.

13:00 – 08:50 KolomyyaPraha

19 hod. 50 min.

Denně

14:35 – 11:40 KolomyyaPraha

21 hod. 5 min.

Út, St, Pá, So

14:35 – 11:40 KolomyyaPraha

21 hod. 5 min.

Út, Pá

16:30 – 12:30 KolomyyaPraha

20 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá

16:30 – 14:35 KolomyyaPraha

22 hod. 5 min.

St, So, Ne

16:30 – 14:30 KolomyyaPraha

22 hod. 0 min.

St, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kolomyya do centra Praha v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kolomyya a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací