• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Odessa - Varna

Koupit jízdenky na autobus Odessa – Varna: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Bulharsko, cena jízdného do Varna. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Odessa do Varna a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Varna levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 22:00 OdessaVarna

13 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá

12:00 – 05:30 OdessaVarna

17 hod. 30 min.

St, So

13:00 – 05:30 OdessaVarna

16 hod. 30 min.

Po, So

13:00 – 05:00 OdessaVarna

16 hod. 0 min.

Út, Pá

13:25 – 09:00 OdessaVarna

19 hod. 35 min.

Denně

14:00 – 04:10 OdessaVarna

14 hod. 10 min.

St, So

14:00 – 06:00 OdessaVarna

16 hod. 0 min.

St

15:00 – 05:00 OdessaVarna

14 hod. 0 min.

Čt, Ne

16:00 – 07:30 OdessaVarna

15 hod. 30 min.

St, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Odessa do centra Varna v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Odessa a příjezdu v Varna. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Bulharsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací