Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Uman - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Uman – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Uman do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 17:45 UmanKrakow

16 hod. 45 min.

Denně

01:30 – 20:45 UmanKrakow

19 hod. 15 min.

Denně

02:00 – 20:45 UmanKrakow

18 hod. 45 min.

So

03:30 – 20:30 UmanKrakow

17 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

05:25 – 22:35 UmanKrakow

17 hod. 10 min.

So

06:20 – 01:05 UmanKrakow

18 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

09:00 – 03:30 UmanKrakow

18 hod. 30 min.

Denně

10:40 – 06:30 UmanKrakow

19 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

10:40 – 06:30 UmanKrakow

19 hod. 50 min.

Po

13:30 – 05:00 UmanKrakow

15 hod. 30 min.

13:30 – 08:00 UmanKrakow

18 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 05:00 UmanKrakow

15 hod. 30 min.

13:30 – 07:05 UmanKrakow

17 hod. 35 min.

Denně

14:55 – 13:15 UmanKrakow

22 hod. 20 min.

Po, St, Čt, So

14:55 – 13:15 UmanKrakow

22 hod. 20 min.

Po, St, Čt, So

14:55 – 13:30 UmanKrakow

22 hod. 35 min.

Út, Pá, Ne

16:00 – 07:30 UmanKrakow

15 hod. 30 min.

Denně

19:25 – 10:35 UmanKrakow

15 hod. 10 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Uman do centra Krakow v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Uman a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací