• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zywiec - (Brody) Kyiv (2)

Anatolii Kantor
Odjezdy: 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Pro
  1. 15:10Zywiec Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 2
  2. 15:45Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  3. 16:15Pszczyna ul. Broniewskiego 1, parking near Aldi supermarket
  4. 16:45Tychy Autobusová zastávka, st. Wyszyńskiego (poblíž Lodowisko)
  5. 17:25Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  6. 19:15Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 21:40Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  8. 02:25Zosin celnice (PL/UA)
  9. 04:00Ustyluh celnice (UA/PL)
  10. 06:10Chervonohrad Aut. Nádr., ul. Sokalska 3
  11. 06:30Radekhiv (Lvivska obl.) ul. Stoianivska 36, čerpací stanice OKKO
  12. 07:30Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  • Dopravce: Anatolii Kantor
  • Zavazadla: 1 sáček zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky (pouze pokud je k dispozici prostor)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací