Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 789 Odessa - Kharkiv

Firma Ikarus
Odjezdy: 1 Června, 2 Června, 3 Června, 4 Června, 5 Června, 6 Června, 7 Června, 8 Června, 9 Června, 10 Června
  1. 16:00Odessa Aut. Nádr., "Privoz"
  2. 17:10Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  3. 18:25Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  4. 20:25Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  5. 21:40Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  6. 22:56Beryslav Aut. Nádr., ul. 1 Travnia, 192
  7. 00:17Novovorontsovka Aut. Nádr., ul. Beryslavska, 2
  8. 01:32Nikopol Aut. Nádr., ul. Elektrometallurgov 37
  9. 03:53Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  10. 05:50Krasnohrad Aut. Nádr., ul. Poltavskaya, 91
  11. 07:35Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  • Dopravce: Firma Ikarus
  • Doplňující informace: Maximum additional luggage - 1 piece. Animals cannot be transported. Bicycles can be transported for fee (by previous agreement)
  • Zavazadla: 1 kus zavazadla 100х50х30 do 20 kg a příruční zavazadla 45х35х20 5 kg - zdarma, další zavazadla 10%. Dětský kočárek a invalidní vozík v případě nepřítomnosti další zavazadla zdarma.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací