• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Mohyliv-Podilskyi - Warszawa

Kovalev V.V.
Odjezdy: 13 Června, 15 Června, 16 Června, 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června
  1. 13:30Mohyliv-Podilskyi Aut. Nádr., ul. Pushkinska, 41
  2. 14:30Murovani Kurylivtsi Aut. Nádr., ul. Komarova 4
  3. 16:40Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  4. 18:20Chortkiv Aut. Nádr., ul. Копичинецька,22
  5. 20:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  6. 22:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  7. 00:05Hrushiv celnice (UA-PL)
  8. 01:00Budomierz celnice (PL-UA)
  9. 03:35Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  10. 06:20Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  • Dopravce: Kovalev V.V.
  • Doplňující informace: Transportation of disabled people, transportation of a wheelchair in the luggage compartment is free. Baby-pram transportation in the luggage compartment is free.
  • Zavazadla: 1 ks do 30 kg. zdarma. Každých dalších 15 kg ze 100 UAN. Příruční zavazadla - 1 ks. zdarma. Přeprava jízdního kola v zavazadlovém prostoru je bezplatná. Změna dat cesty - nejméně 24 hodin před odjezdem - zdarma.Přeprava zvířat je dostupná (v kabině, podle dostupnosti dokladů, s výhradou pravidel pro přepravu zvířat), platba 50% z ceny jízdenky se samostatným sedadlem.
  • Slevy: 10% Mládež 18-25 let
    10% Skupina 6 a více osob
    10% Důchodce od 65 let
    50% Děti 0-10 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací