• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poltava - Swinoujscie

Terletskyi P.M.
Odjezdy: 19 Zář, 21 Zář, 23 Zář, 25 Zář, 27 Zář, 29 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 7 Říj
  1. 10:10Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  2. 12:15Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskyi, 157
  3. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 16:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  5. 19:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  6. 21:00Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  7. 23:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  8. 00:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 03:00Lublin Aut. Nádr.,ul. Nadstawna, 1, 20-120
  10. 06:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  11. 10:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  12. 13:10Gorzów Wielkopolski ul. Złotego Smoka, 1, cerpanice stanice "ORLEN"
  13. 15:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Terletskyi P.M.
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.It is allowed to cross the border for the following categories of passengers: permanent residence card, Polish card, agricultural work visa, biometrics + invitations to agriculture, international drivers, students.
  • Zavazadla: 2 ks. (40х50х50) + příruční zavazadlo - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky. Povolit přepravu psů a koček v přítomnosti všech dokumentů (v sezóně - informace potřebné k určení). Skládaný kočárek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací