DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia (Kharkiv) - Swiebodzin

  1. 04:30Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
  2. 07:00Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 11:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 14:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 17:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 18:40Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 21:50Ustyluh celnice (UA/PL)
  8. 21:55Zosin celnice (PL/UA)
  9. 01:45Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 04:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 05:40Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  12. 07:30Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  13. 09:20Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  14. 10:40Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  15. 12:10Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  16. 13:00Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera 5
  • Dopravce: CAZNA TRANS
  • Doplňující informace: Change of bus in Kiev. Ticket must be printed out!
  • Zavazadla: 1 ks. do 30kg - zdarma, ruční zavazadla 60х40х40 do 5 kg - zdarma, každe dalši zavazadlo - 20% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací