• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Ivano-Frankivsk - Wroclaw

Zesen Trans
Odjezdy: 28 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře
  1. 06:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  2. 07:00Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  3. 09:10Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  4. 09:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  5. 12:10Shehyni celnice (UA-PL)
  6. 12:20Medyka celnice (PL-UA)
  7. 13:50Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera 1
  8. 16:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 17:40Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  10. 19:15Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  11. 20:30Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Dopravce: Zesen Trans
  • Doplňující informace: Carriage of animals and baby carriages is permitted - the conditions should be specified in advance by the carrier. Bicycle transportation - 50% of the ticket price
  • Zavazadla: 2ks.do 30kg-zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací