• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Verkhovyna

  1. 21:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 21:15Kyiv Autobusová zastávka, Prodejce automobilů "Avto-Aktyv Infinity"
  3. 22:20Korostyshiv autobusová zastávka, ulice Kyivska 66, "Furshet"
  4. 22:40Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  5. 23:45Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  6. 00:40Korets policejní pošta, dálnice Kiev-Chop
  7. 00:50Goshcha Čerpací stanice "WOG"
  8. 01:00Babyn (Rivnenska obl.) Čerpací stanice "AMIC Energy"
  9. 01:15Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  10. 03:30Olesko Aut. Nádr.
  11. 04:55Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvirtseva, 1
  12. 06:10Rohatin Ul. Halytska, 32
  13. 06:35Burshtyn Čerpací stanice "OKKO" st. Stepana Bandery, 38a
  14. 07:00Galych Čerpací stanice "OKKO" ul. Okruzhna, 1
  15. 07:55Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  16. 08:40Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  17. 09:00Delatyn Aut. Nádr., ul. 16 lipnya
  18. 09:15Yaremche ul. Svobody, 268 (naproti vlakovému nádraží)
  19. 09:30Tatariv Svatý. Nezávislost (obrátit se na Vorokhtu)
  20. 10:00Bukovel (Polianytsia) vedle 1. výtahu
  21. 10:30Vorokhta Aut. Nadr., ul. Danyla Halytskoho, 41
  22. 11:30Verkhovyna (Ivano-Frankivska obl.) Aut. Nádr., ul. Hrushevskoho, 3
  • Dopravce: Pavljuk V.I.
  • Doplňující informace: Transportation of animals, wheelchairs is prohibited. Transportation of bicycles by appointment. Landing is possible with e- ticket. Child stroller can be transported.
  • Zavazadla: Za příplatek (1 jed. do 20 kg).
  • Slevy: 30% Děti 0-10 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací