• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Salerno

Akvitania-Lux
Odjezdy: 26 Června, 3 Července, 10 Července, 17 Července, 24 Července, 31 Července, 7 Srp, 14 Srp, 21 Srp, 28 Srp
  1. 20:15Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 21:35Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 00:30Odessa Aut. Nádr. "Pryvokzalna", pl. Starosinna, 1b
  4. 05:25Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  5. 06:50Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  6. 07:50Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  7. 09:05Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  8. 10:30Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  9. 11:50Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  10. 13:05Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  11. 14:20Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  12. 17:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  13. 18:15Stryi Benzinova Stanice ОККО
  14. 21:00Mukachevo ul. Tomasha Masaryka, 19
  15. 21:50Uzhgorod Autobusová zastávka, ul. Haharina, 38
  16. 23:25Chop celnice (UA-HU)
  17. 10:45Trieste Vlak. Nádr., ul. Piazza della Liberta, 8
  18. 11:30Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  19. 13:00Mestre Viale Della Stazione, 3
  20. 13:40Padova VIALE DELLA PACE
  21. 15:00Ferrara Telepass Ferrara Nord
  22. 16:00Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  23. 18:00Firenze Piazzale Montelungo
  24. 22:00Roma Autostazione Tiburtina
  25. 01:00Napoli Piazza Garibaldi
  26. 02:00Salerno Piazza Concordia
  • Dopravce: Akvitania-Lux
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.Only folded bicycles can be transported and in case of available place(price is negotiable)
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(80x80x40)-zdarma, každe dalši 1EUR/kg

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací