• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Salerno

Akvitania-Lux
Wyjazdy: 24 Kwi, 1 Maj, 8 Maj, 15 Maj, 22 Maj, 29 Maj, 5 Cze, 12 Cze, 19 Cze, 26 Cze
  1. 20:15Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 21:35Mykolaiv Dworzec PKS, pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 00:30Odessa Dworzec autobusowy "Pryvokzalna", pl. Starosinna, 1b
  4. 05:25Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  5. 06:50Gaisyn Dworzec PKS, 1 Travnia, 129
  6. 07:50Nemyriv Dworzec PKS, ul. Gorskogo, 10
  7. 09:05Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  8. 10:30Letychiv Dworzec, ul. Y.Sawickiego 1 (ul. Shevchenka)
  9. 11:50Khmelnytskyi Dworzec PKS, Vinnytske shose, 23
  10. 13:05Volochysk Dworzec PKS, ul. Nezaleznosti, 30
  11. 14:20Ternopil Dworzec PKS, ul. Zhyvova, 7
  12. 17:00Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  13. 18:15Stryi Stacja paliwowa OKKO
  14. 21:00Mukachevo ul. Tomasza Masaryka, 19
  15. 21:50Uzhgorod Przystanek autobusowy, ul. Haharina,38
  16. 23:25Chop cło (UA-HU)
  17. 10:45Trieste Dworzec PKP, ul. Piazza della Liberta, 8
  18. 11:30Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  19. 13:00Mestre Viale Della Stazione, 3
  20. 13:40Padova VIALE DELLA PACE
  21. 15:00Ferrara Telepass Ferrara Nord
  22. 16:00Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  23. 18:00Firenze Piazzale Montelungo
  24. 22:00Roma Autostazione Tiburtina
  25. 01:00Napoli Piazza Garibaldi
  26. 02:00Salerno Piazza Concordia
  • Przewoźnik: Akvitania-Lux
  • Informacje dodatkowe: Bilet można pokazać na telefonie komórkowym.Przewóz rowerów wyłącznie w formie zdemontowanej w obecności wolnego miejsca w bagażniku (cena do uzgodnienia). Przewóz zwierząt w specjalnych skrzyniach (określa przewoźnik)
  • Bagaż: 2 bagaż do 40kg(80x80x40) za darmo, każdy dodatkowy 1EUR/kg

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation