• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Salerno - Kherson

Akvitania-Lux
Odjezdy: 24 Června, 1 Července, 8 Července, 15 Července, 22 Července, 29 Července, 5 Srp, 12 Srp, 19 Srp, 26 Srp
  1. 07:30Salerno Piazza Concordia
  2. 09:00Napoli Piazza Garibaldi
  3. 12:00Roma Autostazione Tiburtina
  4. 16:00Firenze Piazzale Montelungo
  5. 18:00Bologna Autostazione di Bologna, Piazza XX Settembre, 6
  6. 18:50Ferrara Telepass Ferrara Nord
  7. 20:20Padova VIALE DELLA PACE
  8. 21:00Mestre Viale Della Stazione, 3
  9. 22:55Udine Autostazione di Udine, Viale Europa Unita
  10. 23:50Trieste Vlak. Nádr., ul. Piazza della Liberta, 8
  11. 14:55Chop celnice (UA-HU)
  12. 15:30Uzhgorod Autobusová zastávka, ul. Haharina, 38
  13. 16:15Mukachevo ul. Tomasha Masaryka, 19
  14. 18:40Stryi Benzinova Stanice ОККО
  15. 20:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  16. 22:10Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  17. 23:05Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  18. 00:20Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  19. 01:30Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  20. 03:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  21. 03:55Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  22. 04:55Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  23. 06:15Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  24. 10:55Odessa Aut. Nádr. "Starosinna", pl. Starosinna, 1A-2
  25. 12:50Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  26. 14:00Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Akvitania-Lux
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.wifi on the territory of Ukraine, Only folded bicycles can be transported and in case of available place(price is negotiable)
  • Zavazadla: 2ks.do 40kg(80x80x40)-zdarma, každe dalši 1EUR/kg
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    30% Děti 5-12 let
    40% Děti 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací