• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Pavlohrad - Szczecin

Pavlovskyy FOP
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 05:00Pavlohrad Aut. Nádr., ul. Dniprovska, 115
  2. 06:30Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  3. 07:20Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Sirenka (Loktukhova), 3
  4. 09:30Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  5. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  6. 16:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  7. 18:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  8. 19:10Rivne Aut. Zastavka, ul. Kyivska, 40, pred Aut. Nádr.
  9. 20:20Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  10. 22:00Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  11. 23:40Ustyluh celnice (UA/PL)
  12. 23:45Zosin celnice (PL/UA)
  13. 02:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  14. 06:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  15. 08:30Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  16. 10:30Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  17. 12:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Pavlovskyy FOP
  • Doplňující informace: Transportation of animals in special containers with all documents - free of charge without providing a seat; with a seat - 50% of the ticket price. Bicycles are not allowed. Departure is possible with E-ticket. There is a possibility of vehicle replacement in Volodymyr-Volynskyi.
  • Zavazadla: 1 ks. (50x50x80) do 30 kg nebo 2 ks. (65x30x45) - zdarma. Za každý další 1 kg - 10 UAH / 3 PLN.
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Mládež 12-18 let
    10% Důchodce
    15% Děti 5-12 let
    50% Děti 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací