• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Kolobrzeg

Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Odjezdy: 14 Června, 16 Června, 18 Června, 20 Června, 22 Června, 24 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 2 Července
  1. 12:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  2. 12:35Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 86b
  3. 14:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  4. 15:10Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  5. 16:10Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  6. 18:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  7. 18:50Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  8. 19:40Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  9. 20:40Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  10. 21:40Lviv Aut. zastavka, vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 22:40Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  12. 01:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  13. 01:35Hrebenne celnice (PL-UA)
  14. 03:25Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  15. 06:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  16. 08:10Kutno Aut. Nádr., ul. Żwirki i Wigury
  17. 09:10Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  18. 10:00Torun Aut. Zastavka, ul. Dąbrowskiego, 26
  19. 10:50Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  20. 11:40Grudziadz Aut. Nádr., ul. Dworcowa 42
  21. 12:40Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  22. 13:20Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  23. 15:20Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja, 15A
  • Dopravce: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2ks.do 25kg-zdarma
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti (ISIC)
    20% Děti 4-12 let
    30% Děti 0-3 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací