• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zaporizhia - Wejherowo

VasilkivTransAvto
Odjezdy: 16 Června, 18 Června, 20 Června, 22 Června, 24 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 2 Července, 4 Července
  1. 05:00Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  2. 07:00Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  3. 07:45Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Sirenka (Loktukhova), 3
  4. 10:00Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  5. 12:00Zolotonosha Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 12
  6. 13:00Pereiaslav-Khmelnytskyi Čerpací stanice "BRSM" a/d N-08
  7. 15:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  8. 16:50Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  9. 19:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  10. 20:50Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  11. 22:00Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  12. 00:30Yagodyn celnice (UA-PL)
  13. 00:35Dorohusk celnice (PL-UA)
  14. 01:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  15. 05:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  16. 06:50Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  17. 08:25Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  18. 09:20Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  19. 10:10Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  20. 11:35Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapackiego 33
  21. 13:15Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  22. 14:10Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  23. 14:30Wejherowo Aut. Nádr. ul. Kwiatowa, 15
  • Dopravce: VasilkivTransAvto
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Nákup u pokladny №17
    25% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací