• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wejherowo - Zaporizhia

VasilkivTransAvto
Odjezdy: 26 Července, 28 Července, 30 Července, 1 Srp, 3 Srp, 5 Srp, 7 Srp, 9 Srp, 11 Srp, 13 Srp
  1. 06:00Wejherowo Aut. Nádr. ul. Kwiatowa, 15
  2. 07:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  3. 07:50Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  4. 09:20Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapackiego 33
  5. 10:40Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  6. 11:35Torun Aut. Nádr., ul. Dąbrowskiego, 8/24
  7. 12:30Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  8. 14:15Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  9. 16:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  10. 19:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  11. 21:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  12. 23:05Yagodyn celnice (UA-PL)
  13. 00:10Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  14. 01:30Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  15. 03:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  16. 06:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  17. 08:20Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  18. 10:35Pereiaslav-Khmelnytskyi Čerpací stanice "BRSM" a/d N-08
  19. 11:40Zolotonosha Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 12
  20. 14:10Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  21. 16:05Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Sirenka (Loktukhova), 3
  22. 17:00Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  23. 18:35Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  • Dopravce: VasilkivTransAvto
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Nákup u pokladny №17
    25% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací