• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kharkiv

Yarmoliuk P. Ye. FOP
Odjezdy: 23 Června, 26 Června, 28 Června, 1 Července, 3 Července, 6 Července, 8 Července, 11 Července, 13 Července, 16 Července
  1. 21:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  2. 21:50Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  3. 23:55Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapackiego 33
  4. 01:20Bydgoszcz Aut. Zastavka, ul. Jagiellońska, 16
  5. 02:20Torun Aut. Nádr. "Arriva", ul. Dąbrowskiego, 26
  6. 03:25Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  7. 05:30Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  8. 08:50Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  9. 11:15Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  10. 13:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  11. 14:40Yagodyn celnice (UA-PL)
  12. 15:40Kovel Aut. Nádr., bulvár L. Ukrainki, 42
  13. 17:25Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  14. 18:40Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  15. 21:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  16. 23:45Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  17. 05:30Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  18. 07:50Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  19. 08:15Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  20. 08:35Kharkiv Aut. Nádr., Moskovskij prospekt, 299A
  • Dopravce: Yarmoliuk P. Ye. FOP
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg (60x40x20) - zdarma, příruční zavazadla do 5 kg (45x35x20) - zdarma, každá další do 15 kg - 10% z ceny letenky
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Studenti
    50% Děti 6-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací