• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Pomorie

  1. 07:00Kyiv Stanice metra "Palats "Ukraina", parking
  2. 08:30Zhytomyr Čerpací stanice "WOG", s. Zarichany, Berdichevsky náměstí, 11
  3. 11:00Vinnytsia Zarvantsi vesnice, ul. Molodizhna, 29, cerpací stanice "WOG"
  4. 13:10Khmelnytskyi road N03 Zhytomyr - Chernivtsi 192km/ Čerpací stanice "WOG"
  5. 15:20Kamianets-Podilskiy Čerpací stanice "OKKO", pr. M. Hrushevskoho, 2
  6. 15:35Khotyn (Chernivetska obl.) Cerpací Stanice "OKKO", ul. Shevchenka, 22
  7. 16:00Porubne celnice (UA-RO)
  8. 17:00Siret celnice (RO-UA)
  9. 17:20Chernivtsi Glybotskyi region, Korovia village, ul. Holovna, 9, cerpací stanice "AMIC Energy"
  10. 03:00Vama-Veke celnice (RO-BG)
  11. 04:00Durankulak celnice (BG-RO)
  12. 05:40Balchik Čerpací stanice "Lafi"
  13. 06:00Albena Zastávka před vstupem do střediska
  14. 06:10Kranevo restaurant "Apollon"
  15. 06:25Zlatni pyasatsi parkoviště, hotel «Breeze»
  16. 06:35Saints Constantine and Helena Hotel «St. Elena»
  17. 07:05Varna Zastavení v přední části Katedrály
  18. 08:40Obzor Aut. Nádr., ul. Slavianska
  19. 09:45Slanchev Bryag Hotel "Kuban" center
  20. 10:05Slanchev Bryag Hotel Kotva
  21. 10:20Nesebar Hotel "Festa Panorama"
  22. 10:30Ravda supermarket Lidl
  23. 10:40Aheloy Čerpací stanice "Lukoil"
  24. 11:45Pomorie 86 Solna str.
  • Dopravce: Tour Group
  • Doplňující informace: Transportation of animals, bicycles and children up to two years is prohibited.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg. +1 příruční zavazadla (60x40x20) do 5 kg.-zdarma, každe dalši do 20 kg.- 2EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací