• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Poznan

AVTO FORSAZh
Odjezdy: 2 Srp, 4 Srp, 9 Srp, 11 Srp, 16 Srp, 18 Srp, 23 Srp, 25 Srp, 30 Srp, 1 Zář
  1. 22:20Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  2. 00:30Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  3. 02:05Myrhorod Aut. Nádr., ul. Voskresinska, 9
  4. 03:10Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskyi, 157
  5. 04:15Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  6. 06:30Kyiv airport Boryspil Mezinárodní Letiště Boryspil
  7. 07:25Kyiv Aut. Nádr., pr. Nauky, 1/2
  8. 07:55Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  9. 10:05Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  10. 11:10Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  11. 12:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  12. 13:35Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  13. 14:30Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  14. 15:40Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  15. 17:50Krakovets celnice (UA-PL)
  16. 18:10Korczowa celnice (PL-UA)
  17. 19:05Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  18. 20:00Debica Aut. Nádr., ul. Głowackiego, 24
  19. 20:45Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  20. 22:05Krakow Aut. Nádr. "Czyżyny", ul. Medweckiego, 15
  21. 23:10Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  22. 23:35Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  23. 00:10Strzelce Opolskie Aut. Nádr., ul. Powstańców, 30
  24. 00:45Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  25. 01:20Brzeg Aut. Nádr., pl. Dworcowa, 1
  26. 01:40Olawa Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 4
  27. 02:05Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  28. 02:50Swidnica Aut. Nádr., ul. Kolejowa st. nr 7
  29. 03:20Jawor Vlak. Nádr.
  30. 03:45Legnica Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 5
  31. 05:30Leszno Aut. Nádr., ul. Towarowa, 1
  32. 06:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: AVTO FORSAZh
  • Doplňující informace: Transportation of bicycles (from 30 PLN), wheels (free) and strollers (in case of ansence of other luggage-free) is possible. For animals you need extra ticket.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg + příruční zavazadla do 5 kg -zdarma, každe dalši od 100 UAH/20PLN
  • Slevy: 5% Skupina 5 a více osob
    40% Děti 6-12 let
    99% Děti 0-6 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací