Podle času
Podle ceny

Linka Khmelnytskiy - Warszawa

13:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:15 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
14:25 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
15:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:40 Vyshnivets Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 4
17:35 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
18:40 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
20:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
21:10 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
22:55 Yagodyn celnice (UA-PL)
00:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
04:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1ks.do 50kg - zdarma
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Khmelnytskyi - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací