Podle času
Podle ceny

Linka 540 Praha - Amsterdam

Odjezdy: 17 Říj, 18 Říj, 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj
23:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
00:20 Plzeň CAN, ul.Husova 90
03:05 Nurnberg ZOB
03:20 Nurnberg airport Letiště
04:25 Wurzburg Bismarckstrasse
06:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
06:35 Frankfurt am Main airport Letiště
08:50 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
09:20 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
10:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
11:05 Venlo P+R Kaldenkerkerweg u Stadionu Koel
12:05 Eindhoven Hoek PTT, Post Station Weg
13:05 Breda Hlavní nádraží - Stationweg
13:50 Rotterdam Conradstraat/Weena
14:40 Utrecht P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
15:20 Amsterdam P+R Zeeburg
Dopravce: Student Agency
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
15% Student
50% Ditě od 0-15 let

Všechny linky Praha - Amsterdam

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací