• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Kolomyya

Koupit jízdenky na autobus Praha – Kolomyya: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kolomyya. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Kolomyya a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kolomyya levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
13:00 – 10:05 PrahaKolomyya

21 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 13:35 PrahaKolomyya

23 hod. 35 min.

Ne

14:30 – 12:40 PrahaKolomyya

22 hod. 10 min.

Út, Čt, Ne

14:30 – 12:40 PrahaKolomyya

22 hod. 10 min.

Po, Čt, Pá, Ne

16:00 – 15:30 PrahaKolomyya

23 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

16:00 – 14:20 PrahaKolomyya

22 hod. 20 min.

St, Čt, So, Ne

16:30 – 15:30 PrahaKolomyya

23 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

18:00 – 13:00 PrahaKolomyya

19 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:30 – 16:00 PrahaKolomyya

20 hod. 30 min.

Čt, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Kolomyya v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Kolomyya. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací