• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Warszawa - Truskavec

FOP «Pankiv»
Odjezdy: 11 Pro, 14 Pro, 16 Pro, 18 Pro, 21 Pro, 23 Pro, 25 Pro, 28 Pro, 30 Pro, 4 Led
  1. 10:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  2. 11:20Grójec Benzinová stanice BP, ul. Worow (v blízkosti McDonalds )
  3. 12:00Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
  4. 13:05Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
  5. 13:30Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  6. 14:20Sandomierz Vlak. Nádr., ul.Lwowska 35
  7. 15:50Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  8. 20:20Yavoriv Zastávka, proti Ukrnafta
  9. 20:45Novoyavorivsk Zastávka, proti MREO
  10. 21:35Lviv Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště
  11. 23:00Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  12. 23:45Drohobych Aut. Nádr.
  13. 00:05Truskavec Aut. Nádr.,ul.Drogobichskaja 35
  • Dopravce: FOP «Pankiv»
  • Doplňující informace: Transportation of small animals with all documents, only in a cage - free. Transportation of bicycles/baby-prams only unassembled
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. - zdarma. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma.
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    10% Student (ISIC)
    10% Důchodce
    50% Ditě od 6-12 let
    99% Děti 0-6 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací