• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Warszawa - Truskavec

FOP «Pankiv»
Odjezdy: 21 Června, 23 Června, 26 Června, 28 Června, 30 Června, 3 Července, 5 Července, 7 Července, 10 Července, 12 Července
  1. 10:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  2. 11:20Grójec Benzinová stanice BP, ul. Worow (v blízkosti McDonalds )
  3. 12:00Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 12
  4. 13:05Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
  5. 13:30Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
  6. 14:20Sandomierz Vlak. Nádr., ul.Lwowska 35
  7. 15:00Stalowa Wola Aut. Nádr., ul. Okulickiego, 3
  8. 15:50Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 17:10Jaroslaw Aut. Nádr., Plac Więźniów Oświęcimia
  10. 20:20Yavoriv Zastávka, proti Ukrnafta
  11. 20:45Novoyavorivsk Zastávka, proti MREO
  12. 21:35Lviv Vlak. Nádr., zast. měst. autob. №29, pl. Dvirtseva, 1, v blízkosti parkoviště
  13. 23:00Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  14. 23:45Drohobych Aut. Nádr.
  15. 00:05Truskavec Aut. Nádr.,ul. Drohobytska, 35
  • Dopravce: FOP «Pankiv»
  • Doplňující informace: Transportation of small animals with all documents, only in a cage - free. Transportation of bicycles/baby-prams only unassembled
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. - zdarma. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma.
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce
    50% Děti 5-12 let
    99% Děti 0-4 let (bez místa)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací