Podle času
Podle ceny

Linka 333 Praha - Krakow - Kharkov

Odjezdy: Út
08:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
11:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
13:00 Olomouc Sladkovského 142/37
14:30 Ostrava Aut. Nádr. nást.5
16:00 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
17:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
20:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
01:00 Krakovets celnice (UA-PL)
02:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
05:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
10:30 Kiev Aut.Nádr. "Dachnaja", pr.Peremogy 142
11:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
12:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
12:40 Kiev airport Boryspil Terminal
14:10 Pyriatyn Aut. Nádr., Chervonoarmejska 154
14:50 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
17:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
19:15 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: Musil Tour s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 10 USD nebo 80 UAH
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací