Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Bucuresti - Dortmund

04:30 Bucuresti Aut. Nádr. Rahova Sos. Alexandriei nr.164
06:00 Ploiesti Autogara Sud
08:00 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
09:15 Fagaras B-dul Unirii 13
11:00 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
12:00 Sebes Autogara Voltrans
13:30 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
15:30 Lugoj Aut. Nádr. Atlassib
16:30 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
17:30 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
10:00 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
13:00 Heilbronn Hafenstraße 7
14:30 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
15:30 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
16:15 Giessen Licher Straße
17:00 Siegen Siegerlandhalle
18:00 Gummersbach Busbahnhof Dieringshausen
19:00 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
20:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
20:45 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
22:00 Dortmund ZOB bei Hbf
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2ks.do 40kg-zdarma, každe dalši 1kg - 1.5 EUR
Slevy: 10% Student
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Bucuresti - Dortmund

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací