Podle času
Podle ceny

Linka Bucuresti - Dortmund

Odjezdy: 18 Pro, 19 Pro, 20 Pro, 21 Pro, 25 Pro, 26 Pro, 27 Pro, 28 Pro, 1 Led, 2 Led
02:15 Bucuresti Aut. Nádr., Rahova Sos. Alexandriei nr.164
03:45 Ploiesti Autogara Sud
06:00 Brasov Aut. Nádr., ul. Bartolomeli 3
07:15 Fagaras B-dul Unirii 13
09:00 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
10:00 Sebes Aut. Nádr., Voltrans
11:30 Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
13:00 Lugoj Aut. Nádr. Atlassib
14:00 Timisoara Aut. Nádr., Atlassib, ul. Calea Dorobantilor nr. 59
15:30 Arad Autobusové Nádraží "Atlasib - Transdara", ul.Vanatori 6
06:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
09:00 Heilbronn Hafenstraße 7
10:15 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
11:30 Frankfurt am Main Pforzheimer Straße 5
12:55 Giessen Licher Straße
14:05 Siegen Siegerlandhalle
15:15 Gummersbach Busbahnhof Dieringshausen
16:05 Köln Mezinárodní autobusová zastávka, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle, (naproti Köln Arena 2)
16:50 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
17:35 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
18:15 Dortmund ZOB bei Hbf
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2ks.do 40kg-zdarma, každe dalši 1kg - 1.5 EUR
Doplňující informace: Blocking time 10 minutes
Slevy: 10% Student
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Bucuresti - Dortmund

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací