Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Roma - Suceava

08:00 Roma Autostazione Tiburtina
08:30 Flaminia Autogrill
09:00 Orte Parkoviště, hotel Flamina
09:20 Giove Autogrill
09:45 Orvieto Via della Pace
10:45 Montepulciano Autogril Montepulciano
11:45 Arezzo Viale dei Carabinieri
12:05 Montevarchi Benzinka AGIP
13:00 Firenze Aut. Nádr. SITA
15:00 Bologna Aut. Nádr.
15:45 Ferrara Aut. Nádr.
16:30 Rovigo Via Alto Adige
17:30 Selvazzano Dentro Via Marconi, 1D
17:40 Padova FS Stazione, Piazzale Stazione 6
18:40 Portogruaro Aut. Nádr.
10:15 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
13:45 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
14:15 Simeria Benzinka OMW
14:45 Orastie Obchod "Plus"
16:10 Alba Iulia Aut. Nádr.
16:35 Sebes Autogara Voltrans
17:45 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
18:45 Avrig Strada Gheorghe Lazăr
19:40 Fagaras B-dul Unirii 13
20:40 Codlea Strada Lungă 102
21:00 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
21:45 Sfantu Gheorghe Aut. Nádr.
22:20 Targu Secuiesc Benzinka MOL
23:30 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
00:30 Bacau Aut. Nádr. Bulevardul Unirii 39
01:30 Roman Aut. Nádr. Strada Mihai Viteazul
02:40 Targu Frumos Benzinka Petrom
03:10 Podu Iloaiei Aut. Nádr.
03:40 Iasi Autogara, Strada Gări nr.13-15
05:50 Pașcani str.Garii
06:20 Falticeni Aut. Nádr. Strada 13 Decembrie
06:50 Suceava Aut. Nádr. Strada Vasile Alecsandri
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2ks.do 40kg-zdarma, každe dalši 1kg - 1.5 EUR
Slevy: 10% Student
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Roma - Suceava

Popularne kursy z Suceava

Popularne kursy do Suceava

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací