Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 098 Mainz - Kiel (10:55)

10:55 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
11:35 Frankfurt am Main airport Letiště
12:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
13:05 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
14:10 Siegen Berliner Straße 39
15:35 Dortmund ZOB, Steinstrasse
16:40 Munster Aut. Zastavka, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
18:55 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
20:45 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
22:05 Kiel ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Mainz - Kiel

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací