Podle času
Podle ceny

Linka 098 Mainz - Kiel (10:55)

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
10:55 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
11:35 Frankfurt am Main airport Letiště
12:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
13:05 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
14:10 Siegen Berliner Straße 39
15:35 Dortmund ZOB, Steinstrasse
16:40 Munster Aut. Zastavka, „Hafenstraße“, Friedrich-Ebert-Straße 1
18:55 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
20:45 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
22:05 Kiel ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Mainz - Kiel

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací