Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Kherson

Odjezdy: 29 Června, 30 Června, 1 Července, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července
12:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:20 Leszno Dworzec PKP
15:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
16:30 Opole Aut. Nádr., ul. Armii Krajowej 1
18:05 Katowice ul. Piotra Skargi 6
19:35 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:30 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
04:50 Lviv pl. Dvorcova 1, AS №8
07:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
10:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
15:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
17:30 Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
18:10 Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
18:45 Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 146
22:55 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
23:55 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Poznan - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací