Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Poznan - Kherson

12:00 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:20 Leszno Dworzec PKP
15:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
16:30 Opole Aut. Nádr., ul. Armii Krajowej 1
18:05 Katowice ul. Piotra Skargi 6
19:35 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
21:05 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
22:30 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
04:50 Lviv Vlak. Nádr, ul. Dvorcova 1, AS №8
05:20 Brody Aut. Nádr.
07:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
08:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
10:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
12:05 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
12:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
15:30 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
18:30 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
22:55 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
23:55 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: Stecik
Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.

Všechny linky Poznan - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací