Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 072 Leverkusen - Rostock (09:45)

09:15 Wuppertal Bf. Oberbarmen Berliner Str.206
09:45 Leverkusen Vlakové nádraží
10:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
11:25 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
13:25 Hannover ZOB
15:45 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
16:45 Lubeck Am Retteich
18:15 Rostock ZOB
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Wuppertal - Rostock

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací