Podle času
Podle ceny

Linka Heilbronn - Zaporizhia

Odjezdy: 24 Říj, 28 Říj, 31 Říj, 4 Lis, 7 Lis, 11 Lis, 14 Lis, 18 Lis, 21 Lis, 25 Lis
04:30 Heilbronn Bahnhofstraße 36
05:30 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
06:30 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
08:30 München Fröttmaning P+R Parkplatz
09:30 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
10:30 Nurnberg ZOB
12:30 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
13:45 Gera Aut. Nádr.
14:30 Chemnitz Aut. Nádr., Georgstr.
06:00 Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska 109
09:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:00 Kiev Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy 142
13:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:00 Lubny Aut. Nádr., pr. Volodymyrskiy 157
19:00 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
21:00 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
00:01 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
01:30 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
Dopravce: Benz Express
Zavazadla: 2 ks.do (60x40x40)-zdarma, každe dalši 1kg od 1 EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 50-80% of ticket price.
Slevy: 10% Ditě od 12-16 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
10% Studenti do 26 let (ISIC)
20% Ditě od 5-12 let
50% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Heilbronn - Zaporizhia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací