Według czasu
Według ceny

Kurs Heilbronn - Zaporizhia

Wyjazdy: 24 Lip, 28 Lip, 31 Lip, 4 Sie, 7 Sie, 11 Sie, 14 Sie, 18 Sie, 21 Sie, 25 Sie
04:30 Heilbronn Bahnhofstraße 36,
05:30 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
06:30 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
08:30 München Fröttmaning P+R Parkplatz
09:30 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
10:30 Nurnberg ZOB
12:30 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
13:45 Gera Dworzec
14:30 Chemnitz Dworzec autobusowy, Georgstr.
16:25 Ludwigsdorf cło (DE-PL)
16:30 Zgorzelec cło (PL-DE)
23:00 Korczowa cło (PL-UA)
03:00 Krakovets cło (UA-PL)
06:00 Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
06:05 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
09:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
13:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
17:00 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
19:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
21:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
00:01 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
01:30 Zaporizhia Przystanek autobusowy, pl. Zaporozhskaya (w pobliżu dawnego pomnika Lenina)
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 szt.do 50 kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Ten bilet podlega wymianie w autobusie przewoźnika, bilet z otwartą datą nie podlega zwrotowi. Pasażer musi być na przystanku za 30 minut do wysyłki autobusu. Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Dzieci 12-15 lat
20% Dzieci 5-11 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Heilbronn - Zaporizhia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information