Według czasu
Według ceny

Kurs Heilbronn - Zaporizhia

Wyjazdy: 23 Paź, 27 Paź, 30 Paź, 3 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 17 Lis, 20 Lis, 24 Lis
04:30 Heilbronn Bahnhofstraße 36,
05:30 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
06:30 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
08:30 München Fröttmaning P+R Parkplatz
09:30 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
10:30 Nurnberg ZOB
13:45 Gera Dworzec
14:30 Chemnitz Dworzec autobusowy, Georgstr.
16:25 Ludwigsdorf cło (DE-PL)
16:30 Zgorzelec cło (PL-DE)
23:00 Korczowa cło (PL-UA)
03:00 Krakovets cło (UA-PL)
06:00 Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
06:05 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
09:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:00 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
13:30 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
17:00 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
19:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
21:00 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
00:01 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
01:30 Zaporizhia Przystanek autobusowy, pl. Zaporozhskaya (w pobliżu dawnego pomnika Lenina)
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 szt.do 50 kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Ten bilet podlega wymianie w autobusie przewoźnika, bilet z otwartą datą nie podlega zwrotowi. Pasażer musi być na przystanku za 30 minut do wysyłki autobusu. Przewóz zwierząt jest zabroniony.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Dzieci 12-15 lat
20% Dzieci 5-11 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Heilbronn - Zaporizhia

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation