Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 350 Praha - Rakhov (from 01.04)

14:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
15:30 Hradec Králové Terminál HD
16:50 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
18:00 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
21:00 Žilina Aut. Nádr.
23:00 Poprad Aut. Nádr.
00:15 Prešov Aut. Nádr.
01:50 Michalovce Vlak. Nádr., ul.Stanicna 3
05:30 Uzhgorod airport Letište
05:50 Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stancijna 2
06:50 Mukachevo Aut. Nádr., Akademika Pavlova 14
07:50 Irshava Aut. Nádr., ul.Gagarina 42
08:50 Khust Aut. Nádr. ul. Ivana Franka 118
09:40 Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
11:25 Rachiv Aut. Nádr. ul. Privokzalna 11
Dopravce: Regabus
Zavazadla: 1 sáček až do 25kg - zdarma, každá další od 7 EUR
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
20% Ditě od 10-15 let
50% Ditě od 4-10 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Rachiv

Popularne kursy z Rachiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací