Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Novovolynsk - Kiev

22:30 Novovolynsk Aut. Nádr., ul. Autobusna 4
22:55 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr. ul. D. Galickogo 14
23:20 Viynytsia (Volynska obl.) Aut. Nádr.
23:30 Zaturtsi (Volynska obl.) Aut. Nádr.
23:45 Torchyn (Volynska obl.) Aut. Nádr., Tire service
00:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
00:55 Derno Aut. Nádr.
01:05 Kadysche ( Volynska obl.) Aut. Nádr.
01:10 Klevan Aut. Nádr.
01:15 Zoria (Rivnenska r-n.) Aut. Nádr.
01:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
02:40 Korets Aut. Nádr.
03:30 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
04:55 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
07:20 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: Vol-Volynske ATP-10707
Zavazadla: 1ks.od 5-13 UAH

Všechny linky Novovolynsk - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací