• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kamianets-Podilskiy - Zielona Gora

P-TRANS/FOP Opiruk O.V
Odjezdy: 16 Pro, 17 Pro, 18 Pro, 19 Pro, 20 Pro, 21 Pro, 22 Pro, 23 Pro, 24 Pro, 25 Pro
  1. 12:00Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  2. 14:50Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  3. 15:55Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  4. 17:10Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  5. 18:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  6. 20:50Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
  7. 22:50Shehyni celnice (UA-PL)
  8. 23:50Medyka celnice (PL-UA)
  9. 02:25Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  10. 03:55Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 05:25Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  12. 09:30Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  13. 12:00Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  • Dopravce: P-TRANS/FOP Opiruk O.V
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in disassembled state and in a cover is possible, extra pay - 300UAH/50PLN. Landing on the bus only with the printed ticket.
  • Zavazadla: 2ks.do 50 kg-zdarma, další kg 2% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Skupina 6 osob
    10% Mládež od 13-26 let
    20% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací