• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praga - Chisinau

EXPRESS BUSLINE
Odjezdy: 14 Července, 18 Července, 21 Července, 25 Července, 28 Července, 1 Srp, 4 Srp, 8 Srp, 11 Srp, 15 Srp
  1. 10:30Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 13:00Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  3. 16:00Bratislava Mc.Donalds
  4. 18:00Budapest Zastavka na znamení
  5. 22:30Arad Zastavka na znamení
  6. 01:30Deva Zastavka na znamení
  7. 02:30Sebes Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
  8. 04:00Sibiu Zastavka na znamení
  9. 05:00Brasov Zastavka na znamení
  10. 07:00Onesti Zastavka na znamení
  11. 08:00Adjud Zastavka na znamení
  12. 09:00Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
  13. 10:00Barlad Zastavka na znamení
  14. 11:00Husi Zastavka na znamení
  15. 13:00Chisinau Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací