• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praga - Chisinau

Odjezdy: 20 Června, 22 Června, 25 Června, 27 Června, 29 Června, 2 Července, 4 Července, 6 Července, 9 Července, 11 Července
10:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
13:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
16:00 Bratislava Mc.Donalds
18:00 Budapest Zastavka na znamení
22:30 Arad Zastavka na znamení
01:30 Deva Zastavka na znamení
02:30 Sebes Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
04:00 Sibiu Zastavka na znamení
05:00 Brasov Zastavka na znamení
07:00 Onesti Zastavka na znamení
08:00 Adjud Zastavka na znamení
09:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
10:00 Barlad Zastavka na znamení
11:00 Husi Zastavka na znamení
13:00 Chisinau Vlak. Nádr., (Gara Feroviara)
Dopravce: EXPRESS BUSLINE

Všechny linky Praha - Chisinau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací