Odkud
Kam
Tam
Zpět
  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Vaše cesta
K platbě:
Sleva až 50%
Detaily spoje
Filtr tras
Cena
Čas odjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Čas příjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Druh spojení
Druh zavazadla
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Volba dopravce

Dopravce

Linka Praga - Chisinau

EXPRESS BUSLINE
Odjezdy: 7 Pro, 9 Pro, 11 Pro, 14 Pro, 16 Pro, 18 Pro, 21 Pro, 23 Pro, 25 Pro, 28 Pro
  1. 10:30Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  2. 13:00Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  3. 16:00Bratislava Lamačská cesta 1/A, "McDonalds"
  4. 18:00Budapest Zastavka na znamení
  5. 22:30Arad Zastavka na znamení
  6. 01:30Deva Zastavka na znamení
  7. 02:30Sebes Aut. Nádr., near train station, Vanatori str.
  8. 04:00Sibiu Zastavka na znamení
  9. 05:00Brasov Zastavka na znamení
  10. 07:00Onesti Zastavka na znamení
  11. 08:00Adjud Zastavka na znamení
  12. 09:00Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
  13. 10:00Barlad Zastavka na znamení
  14. 11:00Husi Zastavka na znamení
  15. 13:00Chisinau Vlak. Nádr. (Gara Feroviara)
  16. 13:30Orhei Zastavka na znamení
  17. 14:00Sîngerei Zastavka na znamení
  18. 14:30Belcy Aut. Nádr.

Počkejte prosím. Vyhledáváme spojení.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací