Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 22 Chernivtsi - Wroclav

13:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
14:35 Kolomyya Aut. Nádr., Antonenka-Davydovyča 15
15:50 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
16:35 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
17:10 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
18:05 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
19:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
23:35 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
01:05 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
02:35 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
04:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
05:55 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
07:20 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši od 30 UAH
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Skupina 10 osob
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Chernivtsi - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací