Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Lviv

VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Odjezdy: 4 Června, 11 Června, 18 Června, 25 Června, 2 Července, 9 Července, 16 Července, 23 Července, 30 Července, 6 Srp
  1. 08:30Praha kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23
  2. 09:00Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
  3. 10:40Hradec Králové Aut.Nadr., ul. Pouchovská 153/52
  4. 11:10Pardubice Aut. Nádr.
  5. 14:30Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
  6. 17:00Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
  7. 18:20Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  8. 19:50Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 00:30Medyka celnice (PL-UA)
  10. 02:30Shehyni celnice (UA-PL)
  11. 04:10Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
  • Dopravce: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
  • Doplňující informace: Carriage of animals - 50% of ticket price, bike unassembled - 500 CZK. Possible boarding with a ticket in electronic form.
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(20x30x60)-zdarma
  • Slevy: 10% Ditě od 13-17 let
    10% Invalida
    10% Důchodce
    10% Student
    50% Ditě od 5-12 let
    99% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací