Podle času
Podle ceny

Linka Praha - Krakow - Lviv

Odjezdy: 25 Led, 1 Úno, 8 Úno, 15 Úno, 22 Úno, 1 Bře, 8 Bře, 15 Bře, 22 Bře, 29 Bře
08:30 Praha kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23
09:00 Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
10:40 Hradec Králové Aut.Nadr., ul. Pouchovská 153/52
11:10 Pardubice Vlak. Nádr. ul. Palackeho 2020
14:30 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
17:00 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
18:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
19:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:00 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
23:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
00:30 Medyka celnice (PL-UA)
02:30 Shehyni celnice (UA-PL)
04:10 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
Dopravce: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Zavazadla: 1ks.do 30kg(20x30x60)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals - 50% of ticket price, bike unassembled - 500 CZK

Všechny linky Praha - Lviv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací