Podle času
Podle ceny

Linka Praha - Krakow - Lviv

Odjezdy: 23 Lis, 30 Lis, 7 Pro, 14 Pro, 21 Pro, 28 Pro, 4 Led, 11 Led, 18 Led, 25 Led
09:00 Praha kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23
09:30 Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
11:40 Hradec Králové Pouchovská 153/52
12:10 Pardubice Vlak. Nádr.
14:30 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
17:00 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
18:00 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
19:45 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
22:30 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
23:50 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
01:00 Medyka celnice (PL-UA)
03:00 Shehyni celnice (UA-PL)
05:00 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
Dopravce: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Zavazadla: 1ks.do 30kg(20x30x60)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals - 50% of ticket price, bike unassembled - 500 CZK

Všechny linky Praha - Lviv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací