• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Praha - Krakow - Lviv

Odjezdy: 21 Úno, 28 Úno, 7 Bře, 14 Bře, 21 Bře, 28 Bře, 4 Dub, 11 Dub, 18 Dub, 25 Dub
08:30 Praha kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23
09:00 Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
10:40 Hradec Králové Aut.Nadr., ul. Pouchovská 153/52
11:10 Pardubice Aut. Nádr.
14:30 Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského 142/37
17:00 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
18:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
19:50 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:30 Medyka celnice (PL-UA)
02:30 Shehyni celnice (UA-PL)
04:10 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
Dopravce: VOVA AD s.r.o/Kurylovich Y
Zavazadla: 1ks.do 30kg(20x30x60)-zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals - 50% of ticket price, bike unassembled - 500 CZK
Slevy: 10% Ditě od 13-17 let
10% Invalida
10% Důchodce
10% Student
50% Ditě od 5-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Lviv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací