Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka A03 Poland - Lecce

15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
00:59 Maribor Dw.Autobusowy, ul. Mlinska 1
01:45 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
02:45 Ljubljana Dw.Autobusowy, Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
04:00 Gorizia Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
05:30 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
05:30 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
08:00 Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
08:45 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
09:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
10:45 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
11:30 Civitanova Marche Benzinka Esso Via Silvio Pellico 46
12:15 San Benedetto del Tronto Aut. Nádr., Via Antonio Gramesci
13:30 Pescara Dw.Kolejowy Piazza Vittoria
14:45 Termoli Dw.Kolejowy Piazza Garibaldi
15:45 Foggia Autostazione Piazzale on Vincenzo Russo
18:00 Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
19:00 Taranto Dw.Kolejowy Piazza Liberta
20:15 Brindisi Dworzec kolejowy
21:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Mládež do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Katowice - Lecce

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací