Podle času
Podle ceny

Linka A03 Ukraine - Poland - Lecce

Odjezdy: 20 Říj, 24 Říj, 27 Říj, 3 Lis, 7 Lis, 10 Lis, 14 Lis, 17 Lis, 21 Lis, 24 Lis
07:00 Cherkasy Aut. Nádr. (nový), ul. Smilyanska 166A
07:15 Cherkasy Nádraží, ul. Krupskoj 1
11:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:10 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
16:20 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
17:45 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
22:35 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
08:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
09:30 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
10:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
11:30 Skarzysko-Kamienna Mezinarodni zastavka №6 velde vlak. nadr.
12:15 Kielce Aut. Nádr.
12:45 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
16:00 Chorzow Čerpací stanice, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Сerpací stanice ARGE, ul. Graniczna
00:59 Maribor Aut. Nadr., ul. Mlinska 1
01:45 Celje Benzinka LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
02:45 Ljubljana Aut. Nadr., Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
04:00 Gorizia Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Vlak.Nadr., Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
08:00 Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
08:45 Cesena Vlak.Nadr., Via Europa
09:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
10:45 Ancona Vlak.Nadr., Piazza Rosetti
11:30 Civitanova Marche Čerpací stanice Esso, Via Silvio Pellico 46
12:15 San Benedetto del Tronto Aut. Nádr., Via Antonio Gramesci
13:30 Pescara Vlak.Nadr., Piazza Vittoria
14:45 Termoli Vlak.Nadr., Piazza Garibaldi
15:45 Foggia Autostazione Piazzale on Vincenzo Russo
18:00 Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
19:00 Taranto Vlak. Nádr., Piazza Liberta
20:15 Brindisi Dworzec kolejowy
21:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Dopravce: Agat/Mykolayivske ATP-14627/Prykarpatskyy Express/Volodymeretstransservis/Eurolines-Mądeltrans
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Mládež do 26 let
10% Ditě od 6-12 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Cherkasy - Lecce

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací