Podle času
Podle ceny

Linka A03 Poland - Lecce

Odjezdy: 28 Června, 29 Června, 30 Června, 2 Července, 3 Července, 4 Července, 5 Července, 6 Července, 7 Července, 8 Července
15:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
16:00 Chorzow Benzinka, mezi salonama Ford a Toyota
16:30 Tychy Hotel “Tychy”
17:00 Pszczyna Parking near hotel "Imperium", ul. Bielska 54
17:30 Bielsko-Biala Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
18:10 Cieszyn Stacja paliw ARGE, ul. Graniczna
00:59 Maribor Dw.Autobusowy, ul. Mlinska 1
01:45 Celje stacja benzynowa LOPATA (przy zjeździe Celje Zachód)
02:45 Ljubljana Dw.Autobusowy, Trg Osvobodilne Fronte 4, st.28
04:00 Gorizia Piazzale Martiri della Liberta d’Italia
06:00 Padova Parking Via Sarpi Fra 'Paolo 9 out against H. Al Cason
06:30 Ferrara Dw.Kolejowy Viale Casellina
07:00 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
08:00 Ravenna Via Aldo Moro, Autostazione
08:45 Cesena Dw.Kolejowy Via Europa
09:15 Rimini Via A. Fada ( centro studi )
10:45 Ancona Dw. Kolejowy Piazza Rosetti
11:30 Civitanova Marche Benzinka Esso Via Silvio Pellico 46
12:15 San Benedetto del Tronto Aut. Nádr., Via Antonio Gramesci
13:30 Pescara Dw.Kolejowy Piazza Vittoria
14:45 Termoli Dw.Kolejowy Piazza Garibaldi
15:45 Foggia Autostazione Piazzale on Vincenzo Russo
18:00 Bari Staz. FS-Via G.Capruzzi
19:00 Taranto Dw.Kolejowy Piazza Liberta
20:15 Brindisi Dworzec kolejowy
21:00 Lecce Parking na wprost hotelu Tiziano
Dopravce: Agat
Zavazadla: 2 ks.do 30kg 90x75x25 cm zdarma
Doplňující informace: Carriage of animals is not allowed
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Mládež do 26 let
10% Ditě od 6-12 let
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Katowice - Lecce

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací