Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 304/1 Lviv - Praha

08:30 Zhuravno Aut. Nádr.
09:00 Zhydachiv Aut. Nádr.
10:00 Novyi Rozdil Aut. Nádr.
10:30 Mykolaiv (Lvivska obl.) Aut. Nádr.
11:30 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
16:20 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
19:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
20:40 Katowice ul. Piotra Skargi 6
00:50 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
02:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
05:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: MYKOLAYIVSKE ATP-14627
Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 200 CZK.
Slevy: 10% Důchodce
10% Student
20% Ditě od 10-15 let
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Zhydachiv - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací