Podle času
Podle ceny

Linka Praha - Zaporizhzhya

08:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:35 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
14:55 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
18:30 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
21:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
00:30 Dorohusk CLO POL-UKR
01:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
03:00 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
05:35 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. Belgorodska ul. 39
08:00 Korosten Aut. Nádr.
10:25 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
11:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
14:30 Cherkasy Aut. Nádr.
16:40 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
19:10 Pyatikhatky (Dnipropetrovska obl.) Bus Station
21:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:40 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
Dopravce: Lines Polissya
Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 10 USD

Všechny linky Praha - Zaporizhia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací