Podle času
Podle ceny

Linka 063 München - Freiburg (12:30)

Odjezdy: Ne
12:30 München ZOB
14:00 Memmingen Hauptbahnhof, Bahnhofstr. 3
14:30 Leutkirch im Allgäu Aut. Nádr.
15:00 Wangen im Allgäu Aut. Nádr. Busbahnhof
15:35 Ravensburg Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher – Wyss- Straße
16:00 Markdorf Aut. Nádr. Ravensburger Straße
16:10 Meersburg Aut. Nádr. Kirche
16:35 Überlingen Aut. Nádr. Busbahnhof
17:05 Engen Aut. Nádr. Grub/McDonald's
17:25 Hüfingen Aut. Nádr. Mariahof
17:50 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
18:25 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky München - Freiburg im Breisgau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací