Podle času
Podle ceny

Linka Dnipro-Vinnytsia-Szczecin

11:00 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
13:10 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:30 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
15:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
17:50 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
20:20 Krakovets celnice (UA-PL)
20:20 Korczowa customs PL-UA
22:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
00:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
02:40 Kielce ul. Czarnowska 12
04:20 Piotrkow Trybunalski Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
05:20 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
08:20 Torun Dąbrowskiego 26
09:20 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
13:20 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1ks.do 30kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 100UAH/20PLN
Doplňující informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Slevy: 10% Studenti do 26 let
10% Důchodce
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Vinnytsia - Szczecin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací