Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Bydgoszcz - Kiev - Kharkov (5) (09:30)

09:30 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
12:30 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
12:30 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
15:55 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
18:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
19:07 Warszawa Metro Młociny
20:50 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
05:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
06:30 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
09:40 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:50 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
17:40 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
20:10 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: SP - Trans TOV
Zavazadla: 1ks.do 30kg(30x60x100)-zdarma, každe dalši od 30 pln
Slevy: 40% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Bydgoszcz - Kharkiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací