• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Khmelnytskiy - Szczecin

Pal Tour
Odjezdy: 1 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp, 6 Srp, 7 Srp, 8 Srp, 10 Srp, 11 Srp, 12 Srp
  1. 14:20Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  2. 14:40Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
  3. 15:10Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul. Kniazia Ostrozkoho, 2
  4. 15:40Iziaslav rozcestí na trase P05
  5. 16:00Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose, 42
  6. 16:30Slavuta Aut. Nádr., pl. Shevchenka, 13
  7. 16:55Netishyn Restaurace "Khutorok", ul. Staronetishynska, 47
  8. 17:15Ostrog Památník Války-internacionalisté
  9. 17:40Zdolbuniv ul. Kopernika 59, benzínová stanice "WOG", P05
  10. 18:15Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  11. 19:10Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  12. 20:10Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  13. 21:10Kovel ul. Warszawska, 1, čerpací stanice "UPG"
  14. 22:50Yagodyn celnice (UA-PL)
  15. 23:50Dorohusk celnice (PL-UA)
  16. 01:30Chelm ul. Lubelska, 216, poblíž McDonald
  17. 02:25Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  18. 05:10Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  19. 07:05Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  20. 08:35Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  21. 10:10Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  22. 11:40Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  23. 12:40Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  24. 14:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Pal Tour
  • Doplňující informace: Ability to change the date of travel: free, not later than 3 hours before departure, no more than 5 times. Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles, baby-prams and wheelchairs only in folded condition - 350 UAH / 50 PLN.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (60x40x40) a příruční zavazadla do 10 kg. (40x30x30) - zdarma. Každé další ks. do 30 kg. (60x40x40) - 150 UAH / 20 PLN.
  • Slevy: 10% Studenti
    10% Důchodce
    10% Skupina 7 a více osob
    20% Invalida
    30% Děti 0-7 let
    50% Děti 0-3 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací