• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Khmelnytskiy - Warszawa

Odjezdy: 24 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře
14:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:50 Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
15:25 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
15:50 Iziaslav rozcestí na trase P05
16:20 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
16:45 Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
17:10 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
17:25 Ostrog Památník Války-internacionalisté
17:50 Zdolbuniv ul. Kopernika 59, benzínová stanice "WOG", P05
18:10 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
19:10 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
20:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
21:10 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:05 Dorohusk celnice (PL-UA)
01:30 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
02:25 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
05:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Pal Tour
Zavazadla: 1ks.do 30 kg(60x40x40)-zdarma, každe dalši od 20 UAH/10 PLN
Slevy: 10% Student
10% Student
30% Ditě od 0-7 let
30% Ditě od 0-7 let

Všechny linky Khmelnytskyi - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací