Podle času
Podle ceny

Linka Khmelnytskiy - Warszawa

Odjezdy: 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář
15:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:20 Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
15:45 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
16:20 Iziaslav rozcestí na trase P05
16:30 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
16:50 Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
17:10 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
17:25 Ostrog Památník Války-internacionalisté
18:00 Shumsk ul. Ukrainskaya 1
18:30 Zdolbuniv ul. Kopernika 49, benzínová stanice "WOG", P05
18:45 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
19:30 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
20:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
21:50 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:05 Dorohusk celnice (PL-UA)
00:25 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
02:20 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
05:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Pal Tour
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši od 50 UAH/10 PLN
Slevy: 30% Ditě od 0-7 let

Všechny linky Khmelnytskyi - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací