Podle času
Podle ceny

Linka Khmelnytskiy - Warszawa

Odjezdy: 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis
15:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:20 Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
15:45 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
16:20 Iziaslav rozcestí na trase P05
16:30 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
16:50 Slavuta Aut. Nádr., pl.Sevcenka 13
17:10 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
17:25 Ostrog Památník Války-internacionalisté
18:00 Shumsk ul. Ukrainskaya 1
18:30 Zdolbuniv ul. Kopernika 49, benzínová stanice "WOG", P05
18:45 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
19:30 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
20:30 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
21:50 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:05 Dorohusk celnice (PL-UA)
00:25 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
02:20 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
05:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Pal Tour
Zavazadla: 1ks.do 30 kg(60x40x40)-zdarma, každe dalši od 20 UAH/10 PLN
Slevy: 10% Student
30% Ditě od 0-7 let

Všechny linky Khmelnytskyi - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací