Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Khmelnytskiy - Warszawa

15:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
15:20 Krasyliv Čerpací stanice "Shell", trať H03
15:45 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
16:20 Iziaslav rozcestí na trase P05
16:30 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 46
16:50 Slavuta Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
17:10 Netishyn Nákupní centrum, Independence Avenue 22
17:25 Ostrog Památník Války-internacionalisté
18:00 Shumsk ul. Ukrainskaya, 1
18:30 Kremenets Aut. Nádr., ul.Dubenska 138
18:45 Rivne "Deluxe Tour", ul. S.Bandery, 20
19:10 Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
20:10 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
21:05 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
23:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
23:05 Dorohusk CLO POL-UKR
23:40 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
01:35 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
05:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Pal Tour
Zavazadla: 1ks.do 40kg(100x50x30)-zdarma, každe dalši od 50 UAH/10 PLN

Všechny linky Khmelnytskyi - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací