Podle času
Podle ceny

Linka Kryvyi Rih - Kyiv (09:00) (7)

Odjezdy: 27 Kvě, 3 Června, 10 Června, 17 Června, 24 Června, 1 Července, 8 Července, 15 Července, 22 Července, 29 Července
09:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
11:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
12:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
13:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
15:00 Boryspil Sil'po market
15:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
15:40 Kiev Metro Charkivska
15:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
16:00 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
16:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací