Podle času
Podle ceny

Linka Kryvoi Rog - Kiev (12:00) (7)

Odjezdy: 22 Říj, 29 Říj, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Pro, 10 Pro, 17 Pro, 24 Pro
12:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
14:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
15:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
16:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
18:00 Boryspil Sil'po market
18:30 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
18:40 Kiev Metro Charkivska
18:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
19:00 Kiev airport Zhulyany Terminal A
19:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací